Monica Sims – Miss Września 2015

Monica Sims – Miss Września 2015

Dziewczyna z Kalifornii zaprasza cię na basen. A jeśli będziesz miał szczęście, to i na poranną kawę.

Blondwłosa pół-Boliwijka dorastała w kalifornijskim hrabstwie Orange. Karierę modelki zaczęła już jako 15-latka. Tak dobrze jej szło, że już w wieku 16 lat kupiła sobie kabriolet mercedesa, choć trzeba przyznać, że nie wszyscy jej najblżsi był z tego powodu szczęśliwi.

– Mój tata był niezadowolony, bo chciał, żebym miała VW Jettę, bo to jego zdaniem powinien być pierwszy samochód dla dziewczyny – śmieje się Monika i dodaje: – Ja jednak jestem uparta i mam silną wolę. Wyznaję zasadę, że musisz robić w życiu to co cię cieszy.

 

Monica nie obawia się pokazywać swego niezależnego ducha. – Nigdy nie wiadomo, czego można się po mnie spodziewać – wyjaśnia. Jak niemal każdy w Kalifornii uwielbia surfing. Lubi też telewizyjne horrory, a jej ulubione święto to Halloween. Dlaczego? – Bo uwielbiam przebieranki i lubię spuszczać ze smyczy moje wewnętrzne demony.

 

zdjęcia: Josh Ryan

 

Nie sądźcie, że dla Miss Września słoneczna Kalifornia jest całym jej światem. Zjeździła cały glob, w poszukiwaniu najciekawszych miejsc na ziemi. Jej tada dla podróżników? „Jedźcie do Tulum, by uprawiać jogę na plaży. To bardzo uduchowione miejsce. Dzięki temu nie będiecie się czuć winni pijąc tequilę przez całą noc” – opowiada. Już sprawdziliśmy – Tulum jest w Meksyku na Jukatanie, i ta joga jest niebowiązkowa, można ograniczyć się do tequili.

 

Monica planuje zwiedzić tyle krajów ile się da i nauczyć tylu języków ile będzie w stanie.

Na zdjeciach jednak pozuje w rodzinnym Los Angeles. – Uwielbiam tę sesję. Jestem na niej wyluzowana, ale szykowna. Tak jak w życiu – zapewnia.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o Monice?

– Nie oczekuj, że przyjdę na czas, ale możesz się spodziewać, że będę imprezować całą noc, a jeśli dobrze to rozegrasz, razem wypijemy poranną kawę.

 

 

NOTES PLAYMATE

 

imię i nazwisko: Monica Sims

wymiary: 82/64/89 cm, 170 cm, 57 kg

data urodzenia: 15 czerwa 1992 r.

miejsce urodzenia: Orange County w stanie Kalifornia

ambicje: odwiedzić tyle krajów ile się da i uczyć się obcych języków.

podnieca mnie: mężczyźnie powyżej 180 cm, którzy lubią dzikie przygody i potrafią utrzymać moją uwagę.

odrzuca mnie: faceci, którzy próbują mnie kontrolować i nie rozumieją, że mam własne życie.

rada dla podróżników: jedźcie do Tulum, by ćwiczyć tam jogę na plaży, dzięki temu nie będziecie mieć poczucia winy, gdy całą noc będziecie pić tequilę.

moja słabostka: uwielbiam Halloween, lubię się przebierać i uzewnętrzniać własne demony.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska