Łada Krawczenko – sesja z amerykańskiego PLAYBOYA

2017-05-24
Łada Krawczenko – sesja z amerykańskiego PLAYBOYA

W ostatnim numerze amerykańskiego PLAYBOYA pięknych kobiet nie brakuje! Jedną z nich jest Łada Krawczenko, onieśmielająca blondynka o klasycznej urodzie.

W ostatnich dniach mogliście już podziwiać zdjęcia naszej Playmate Czerwca Elsie Hewitt i amerykańskiej Playmate Roku – dziewczyny o indiańskiej krwi, czyli Brook Power. Teraz pora na dziewczynę ze słowiańskim nazwiskiem – Ładę Krawczenko.

 

 

 

Z rosyjska brzmiące nazwisko i rosyjska krew, ale obywatelstwo świata. Taka jest Łada. Mieszkała w Paryżu, w Mediolanie, w Hongkongu. Same stolice mody, prawda? To nie przypadek.

 

Sama przyznaje, że jest bardzo bezpośrednio i to w połączeniu z jej zjawiskową urodą stanowi mieszankę, która potrafi onieśmielać facetów. Jeśli nie wytrzymujesz kontaktu wzrokowego z pięknymi kobietami i w ich obecności zdarza ci się jąkać – nie podchodź do Łady! I tak nic z tego nie będzie.

 

A jednak... Łada nie zawsze taka była. Jak sama przyznaje, w młodości była kujonką, która najwięcej czasu spędzała w domu, ucząc się i gotując. Dziś wszystko się zmieniło, a Łada z całą pewnością nie wygląda na taką, która wolne chwile spędza w domu, gotując i jedząc. Jest zupełnie odwrotnie. – Chcę przeżywać przygody przez cały czas – mówi Łada PLAYBOYOWI.

 

My ze swojej strony możemy zapewnić – chętnie przeżylibyśmy przygodę razem z nią!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska