Pamiętacie Kennedy Summers, Playmate Roku 2014 w USA?

2017-05-29
Pamiętacie Kennedy Summers, Playmate Roku 2014 w USA?

Mamy nadzieję, że tak, bo warto mieć ją w pamięci. Ale z racji, że jeszcze lepiej niż w pamięci jest mieć ją przed oczami – oto galeria! Nie musicie dziękować.

Kennedy miała już 30 lat, kiedy zostawała amerykańską Playmate Roku. Co oznacza, że – nie wypominając wieku kobiecie – dziś ma już 33. Zresztą takiej kobiecie właściwie bez problemu można wiek wypominać. Kennedy wygląda wspaniale!

 

 

Pochodzi z Berlina, ma błękitne oczy i blond włosy. Uroda nie jest jej jedynym atutem. Poza nią ma jeszcze rozum. I to nie byle jaki, ale taki, który pozwolił jej zdobyć licencjat z antropologii i magisterium z zarządzania służbą zdrowia. Serdecznie gratulujemy i skrzętnie ukrywamy, że usłyszawszy to od razu pomyśleliśmy o Kennedy przebranej w strój pielęgniarki...

 

Kennedy pochodzi z Berlina, ale trudno nawet powiedzieć, że jest Niemką... Wychowała się w Stanach Zjednoczonych, w stanie Wirginia. A tak w ogóle to jest raczej obywatelką świata. Dowód? Mieszkała już w 15 miejscach na całym świecie, m.in. w Tajlandii, Włoszech, Singapurze, Japonii czy Francji. Dzięki temu zna wiele języków, choć najlepiej angielski, niemiecki i włoski.

 

Dokładnie tego nie wiemy, ale najprawdopodobniej Kennedy nie jest już modelką. Zaczęła w wieku 14 lat, a w momencie, gdy zostawała Playmate Roku, mówiła, że to najlepszy z możliwych sposobów na zakończenie trwającej aż 12 lat kariery. Czujemy się zaszczyceni.

 

A wy, oczywiście jeśli już dokładnie obejrzeliście sesję Kennedy, spójrzcie jeszcze na Angelę Olszewską, naszą Playmate Roku 2016 – jej nigdy dość! A zaraz potem na Brook Power, Playmate Roku 2016 w USA. W końcu co może być lepszego niż piękna kobieta?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska