Allie Silva – playmate w stylu vintage

2017-05-30
Allie Silva – playmate w stylu vintage

Playmate Października 2016 w USA to piękna kobieta. Na tyle piękna, że nie bała się udziału w „eksperymentalnej” sesji dla PLAYBOYA. Takiej, która właściwie nie wygląda na powstałą w XXI wieku.

Sesja taka jak ta Allie Silvy mogłaby powstać w latach dziewięćdziesiątych. I to – uwaga! – prawdopodobnie nie zostałaby wówczas opublikowana w PLAYBOYU. W latach dziewięćdziesiątych ideałem dziewczyny z sąsiedztwa była dla nas bowiem raczej Pamela Anderson niż taka dziewczyna w czapeczce baseballowej, jaką jest w swojej sesji Allie.

 

 

Jest, a właściwie udaje, że jest. Bo, jak wiemy chociażby z Instagrama modelki, potrafi ona wyglądać zupełnie inaczej! Powiedzmy, że nieco bardziej jak kanoniczna piękność. To nie przypadek, że nasi koledzy z amerykańskiej edycji PLAYBOYA napisali o niej, że to jedna z tych dziewczyn, którym przejście od wyglądu dziewczyny z sąsiedztwa do wizerunku bogini seksu zajmuje 2,5 minuty!

 

Allie to prawdziwa obywatelka świata z krwią zmieszaną jak drink z kilkunastu składników. Wśród jej przodków znajdziemy m.in. Norwegów, Brazylijczyków, Afrykanów oraz Indian. Może dlatego jedną z rzeczy, które najbardziej ją interesują są idee multikulturowości.

 

Co jeszcze wiadomo o Allie? Że skończyła socjologię na Uniwersytecie Stanowym we Wschodnim Connecticut, ale... stwierdziła, że na razie odłoży dyplom do szuflady i zostanie modelką. No cóż, świetnie ją rozumiemy!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska