Kim Lee, czyli DJ Sexy

2017-06-01
Kim Lee, czyli DJ Sexy

Nie, DJ Sexy nie jest prawdziwym pseudonimem artystycznym tej dziewczyny – wymyśliliśmy go na poczekaniu. Ale mógłby być! Spójrzcie tylko.

W rzeczywistości występuje po prostu jako Kim Lee. I trudno powiedzieć czy bardziej jest DJ-ką i modelką czy jednak modelką i DJ-ką. Prowadzi te dwie kariery praktycznie równolegle i zdaje się, że łączenie dwóch pasji bardziej pomaga jej w ich realizowaniu niż przeszkadza.

 

 

W jej żyłach płynie mieszanka krwii. Tak piękna córka jak Kim jest owocem związku Francuza i Wietnamki. Z niecodziennego zestawienia wyszła ciekawa uroda. Sama Kim jest z kolei Amerykanką, ale kultura wietnamska siedzi w niej naprawdę głęboko. Wciąż płynnie mówi w języku wietnamskim i często występuje w Azji, zwłaszcza w Wietnamie.

 

O byciu modelką zaczęła myśleć późno. Jak sama przyznaje, miała 17 lat, kiedy zaczęła patrzeć na okładki magazynów i myśleć: "Właściwie dlaczego to nie ja jestem jedną z tych dziewczyn na okładkach?". Szybka jest, trzeba jej przyznać. Już w wieku 18 lat pojawiła się bowiem na jednej z okładek – chodziło o jeden z magazynów poświęconych motoryzacji.

 

I ruszyło! Od tamtej pory Kim pojawiła się już na okładkach "Maxima", "GQ", "Esquire'a" i "FHM", a do tego zdążyła rozwinąć swoją karierę DJ-ki tak, że jej muzykę polecają tacy gracze jak Kanye West, Diplo czy Skrillex.

 

A przy okazji: Kim Lee jest jedna, ale być może słyszeliście już o innej seksownej DJ-ce – Colleen Shannon?

 

A wracając do okładek: DJ-ki chyba jeszcze na okładce w PLAYBOYU nie mieliśmy, ale raperkę – owszem. Przed wami Azealia Banks.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska