Maggie May – seksowna Playmate Sierpnia 2014

2017-06-02
Maggie May – seksowna Playmate Sierpnia 2014

Maggie to dziewczyna z małego miasteczka, która pewnego dnia wyruszyła w wielki świat. Na tyle wielki, że została Playmate Roku 2014 amerykańskiego PLAYBOYA. No, jeśli o nas chodzi to wielki świat czeka właśnie na dziewczyny obdarzone taką urodą jak Maggie!

Jednak zanim Maggie dotarła do PLAYBOYA, wyruszyła w świat całkiem dosłownie. Nowy Jork, Miami, Los Angeles, Nowa Zelandia, Australia i liczne europejskie miasta – lista jest długa. Maggie oczywiście nie jeździła do tych wszystkich miejsc w poszukiwaniu przygód. Pracowała jako modelka m.in. dla Calvina Kleina, Neimana Marcusa i Planet Blue. Choć nie wątpimy, że przygody też znalazła.

 

 

W dzieciństwie była chłopczycą, jak to dziewczyny z małych miejscowości, w których nie ma zbyt wiele do roboty. Zamiast do kosmetyczki i po sklepach z ciuchami, Maggie łaziła po drzewach i grała z chłopakami w baseball czy koszykówkę. Pewnie dzięki temu to twarda kobieta.

 

Żeby zrobić sesję do PLAYBOYA, fotograf Josh Ryan zabrał Maggie tam, gdzie jej najlepiej – nad morze. Zdjęcia były robione w małym, przyjemnym domku w Malibu. Może to dlatego, że prywatnie uwielbia takie miejsca, amerykańska Playmate Sierpnia 2014 wygląda na tych zdjęciach tak pewnie i odważnie. Bo pięknie wygląda chyba w każdych okolicznościach.

 

A jeśli już nacieszyliście oczy urodą Maggie, polecamy spojrzeć także na inne amerykańskie playmates – Ładę Krawczenko i ociekającą seksem również w naszej polskiej edycji Elsie Hewitt.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska