Emily Agnes – chciałbyś spotkać ją w biurze

2017-06-07
Emily Agnes – chciałbyś spotkać ją w biurze

Emily w sesji dla PLAYBOYA sprawia wrażenie chłodnej. Takiej, dla której biuro to właściwie dom. Ale pomyślcie – ma to swoje plusy. Skoro seks uprawia się głównie w domu to... sami rozumiecie.

Ubrana jak do biura i wyglądająca bardzo zasadniczo – właśnie taka jest Emily Agnes w sesji dla PLAYBOYA. Dziewczyna wystąpiła w amerykańskiej edycji w 2014 roku. Została Playmate Lipca. Teraz mamy czerwiec i to roku 2017, ale tych kilka zdjęć, które nie ukazały się wtedy w edycji papierowej mogą rozgrzać waszą wyobraźnię tak samo, jak wtedy.

 

 

Emily to dziewczyna z dobrego brytyjskiego domu. Chodziła do jednej z najlepszych szkół, które mają na celu przygotowanie uczniów do nauki na najlepszych uniwersytetach świata. Do tej samej szkoły chodziło wiele dziś dobrze znanych w Wielkiej Brytanii kobiet ze świecznika. Emily postanowiła jednak pokierować swoją karierą nieco inaczej. Tak, jak sama tego chciała.

 

Zaczęła dość późno, bo w wieku 19 lat (już po szkole). Dopiero tak późno dziewczyna zorientowała się jak wiele radości daje jej pozowanie przed obiektywem. W momencie kiedy zostawała playmate miała 23 lata.

 

Emily twierdzi jednak, że dla PLAYBOYA chciała pozować od zawsze. Rozumiemy, w końcu nie ona jedna... W każdym razie Emily twierdzi, że kiedy Hugh Hefner osobiście obejrzał jej zdjęcia i zaprosił ją na sesję – było to dla niej spełnienie marzeń.

 

Co robi Emily, kiedy akurat nie pozuje do sesji udając surową panią z korporacji? Zupełnie odwrotne rzeczy. Często maluje, bardzo lubi gotować, a poza tym ćwiczy jogę. Ma to po matce, która była jej instruktorką.

 

Niezła jest, prawda? Ale jeśli jeszcze wam mało to porównajcie ją ze zdjęciami niedawnych playmates – Elsie Hewitt i Brook Power.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska