Dziś Światowy dzień jazdy nago na rowerze

2017-06-10
Dziś Światowy dzień jazdy nago na rowerze

10 czerwca przypada specjalny dzień w kalendarzu świąt nietypowych – Światowy dzień jazdy nago na rowerze. Zachęcamy do świętowania zwłaszcza wszystkie panie!

Pamiętacie Bogusława Lindę i Agnieszkę Włodarczyk jeżdżących nago na rowerze w filmie Sara? Było sexy, prawda? Twórcy Światowego dnia jazdy nago na rowerze zachęcają wszystkich do pójścia w ich ślady. A nawet do pójścia o krok dalej. Linda i młodziutka Włodarczyk jeździli w końcu tylko po pokoju. Dziś na całym świecie ludzie będą to robili na powietrzu!

 

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji zwłaszcza panie! Choć jeśli potrzebują towarzystwa to i my na pewno chętnie im potowarzyszymy. Żeby dzień święty święcić potrzeba tym razem dużo odwagi, ale śmiała decyzja na pewno poskutkuje niezapomnianym przeżyciem. Na zachętę mamy dla was galerię:

 

 

Jeszcze jedno. W naszej galerii znalazły się zdjęcia zrobione z okazji różnego rodzaju nagich rowerowych parad i manifestacji. Oczywiście nie ma w tym nic w tym złego, ale pamiętajcie, dziewczyny, że dziś możecie po prostu wsiąść nago na rower. Bez tych wszystkich peruk i tym podobnych bajerów. Po prostu nago!

 

To jak, jesteśmy umówieni?

 

fot. Instagram / whitney_wolfe

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska