Jessica Ashley – pamiętacie tę playmate?

2017-06-12
Jessica Ashley – pamiętacie tę playmate?

Jessica została swego czasu Miss Czerwca 2014 w USA. Niby to już dość dawno i na dodatek daleko, ale wcale się nie zdziwimy jeśli dobrze ją pamiętacie. Bo to jedna z tych pań, które zdecydowanie zapadają w pamięć!

Bardzo ładne, brązowe i zdradzające inteligencję oczy to jedno. Piękne ciało, które sprawia, że faceci lgną do niej jak myszy do sera to drugie. A połączenie tych dwóch sprawia, że nie tak łatwo o niej zapomnieć.

 

 

Jessica to rozgarnięta dziewczyna, która skończyła filologię angielską i psychologię na Uniwersytecie Michigan. Tym co robi dowodzi, że jednak czasami piękny umysł i piękne ciało idą ze sobą w parze.

 

Marzenia? Ani sklepik z biżuterią ani restauracja. Nawet nie przystojny, czuły, bogaty i hojny brunet. Jessica przede wszystkim chce napisać powieść. Inspiruje się głównie swoimi ulubieńcami – zresztą tymi samymi, których zawsze lubił również PLAYBOY – Hermanem Hesse i Henrym Millerem. – Miller jest taki seksowny – wyjaśnia nasza playmate.

 

Co o swojej sesji mówiła sama zainteresowana? – Pomyślałam, że byłoby wspaniale zostać playmate – mówiła PLAYBOYOWI. – W waszym magazynie zawsze występują piękne kobiety, a każda z nich ma swoją własną, ciekawą historię. No cóż, od razu widać, że Jessica rzeczywiście ma fioła na punkcie literatury!

 

A skoro już jesteśmy przy starych amerykańskich playmates – kliknijcie jeszcze w galerie Emily Agnes i Maggie May! Dlaczego? Bo warto.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska