2017-06-19
Dodatkowe zdjęcia Ewy Niespodziany

Ewę znacie z programu Top Model, w którym, wchodząc do finału, pokazała, że ma przed sobą przyszłość w modelingu. Teraz dzięki PLAYBOYOWI możecie zobaczyć ją nago. Z czego bardzo się cieszymy, bo Ewa podbija serca facetów nie tylko uśmiechem!

W lipcowym numerze PLAYBOYA możecie zobaczyć sesję, której na pewno szybko nie zapomnicie. A poniżej dodatkowe zdjęcia, które powstały podczas naszego spotkania z Ewą, ale nie załapały się do papierowego wydania. Choćby dlatego, że na nich – inaczej niż w lipcowym numerze – Ewa nie pokazuje wszystkiego. Ale to i tak uczta dla oka.

 

 

Na sesję Ewy mieliśmy taki pomysł, jaki podsunęła nam sama dziewczyna. Ewa uwielbia sport w najróżniejszych jego przejawach: czy to wrotki, czy to longboard, czy piłka nożna – uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Oczywiście zalotny uśmiech. Widząc ją pełną entuzjazmu nie mogliśmy się nie zgodzić!

 

Kiedy patrzymy na zdjęcia Ewy, zwłaszcza te, które poszły do druku, trudno nam uwierzyć, że jeszcze w programie Top Model pozowanie nago nie wychodziło jej najbardziej naturalnie... Wyglądała oczywiście świetnie, ale trochę się krępowała.

 

– W programie martwiłam się, co pomyślą inni, jak mnie będą później odbierać, ale uświadomiłam sobie, że każda sesja to moja praca. W Top Model miałam nagą sesję, więc pierwsze koty za płoty – mówi w rozmowie z PLAYBOYEM Ewa. My dopowiemy tylko, że z tego, co widzieliśmy, Ewa ma obecnie bardzo dużą świadomość ciała. Zdecydowanie wie jak je pokazać, żeby wyszło sexy!

 

Na pytanie „Co panowie mówią ci najczęściej?” odpowiada bez ogródek: „Cały czas komplementują moje długie nogi.” Rozumiemy, jest co komplementować. Ale podczas oglądania przypadkiem nie zatrzymujcie się na nogach!

 

Fot. Robby Cyron

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska