Playboy Show – zdjęcia z najgorętszego pokazu

2017-06-20
Playboy Show – zdjęcia z najgorętszego pokazu

Kochamy samochody, ale kobiety kochamy bardziej! Dlatego zawsze najgorętszym momentem gali Samochód Roku PLAYBOYA jest Playboy Show. W tym roku tak samo, a wszystko dzięki kilku pięknym kobietom w seksownej bieliźnie!

 

Dobrze wiemy o czym mówimy – w końcu byliśmy tam i widzieliśmy. Nie tylko pokaz, ale też twarze wszystkich mężczyzn wokół, którzy nie mogli oderwać wzroku od sceny. Nic dziwnego, pokaz powstały we współpracy z bielizną Alles oraz Katarzyną Konieczką, Haliną Mrożek, Alicją Grucą, to nie tylko seksowna bielizna, ale i seksowne kobiety. A każda z nich inna!

 

Poza firmą Alles, partnerami najgorętszego pokazu byli również: Carini – buty, Maciej Wróblewski Hair Studio – włosy, Marylin – rajstopy, Lakier do paznokci – paznokcie, Dr Irena Eris – makijaż, Kate & Kate – biżuteria.

 

A przy okazji: zobaczcie więcej zdjęć z gali Samochód Roku 2017, sprawdźcie jakie gwiazdy bawiły się tam razem z nami, a także co miała nam do powiedzenia Malwina Rzeczkowska – pierwsza playmate w historii polskiego PLAYBOYA. I nie zapomnijcie o samochodach. Teoretycznie to one były tu najważniejsze.

 

fot. Studio 69

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska