Dziewczyna z deskorolką – Ewa Niespodziana na niepublikowanych zdjęciach

2017-06-23
Dziewczyna z deskorolką – Ewa Niespodziana na niepublikowanych zdjęciach

Gwiazda naszej lipcowej okładki uwielbia deskorolkę. I na dodatek świetnie z nią wygląda. Zresztą Ewa w ogóle kocha sport, dlatego nasza sesja odbyła się właśnie na stadionie i nie brakuje w niej motywów sportowych.

 

Zdjęcia znanej z programu Top Model Ewy Niespodziany musicie zobaczyć przede wszystkim w lipcowym numerze PLAYBOYA. Z prostego powodu – to tam dziewczyna pokazuje najwięcej. Ale na naszej stronie też jej nie brakuje. W końcu to piękna dziewczyna i jest co pokazywać – a to dodatkowe zdjęcia z jej sesji, a to film, który powstał podczas sesji. Teraz mamy dla was specjalny zestaw zdjęć – tylko Ewa i deskorolka.

 

Niespodziana pochodzi z Wągrowca, a cała Polska poznała ją, gdy wzięła udział w programie Top Model. Zresztą nie tylko wzięła udział, ale i dostała się do finału. Dziś jest już rozchwytywaną modelką, która nie nadąża za wszystkimi zleceniami. Na szczęście dla PLAYBOYA znalazła czas.

 

Ciekawostka: Ewa długo miała problem z pozowaniem nago. Jeśli oglądaliście Top Model – pewnie o tym pamiętacie. Dziewczyna przyznaje, że jeszcze wtedy czuła się nie do końca pewnie ze swoim ciałem. Dziś, kiedy patrzy się na zdjęcia, które jej zrobiliśmy, aż trudno w to uwierzyć!

 

Fot. Robby Cyron

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska