Shelby Chesnes – dawna playmate na filmie

2017-06-27
Shelby Chesnes – dawna playmate na filmie

Kiedy w lipcu 2012 roku zostawała amerykańską Playmate Lipca, miała 21 lat. Od tamtego czasu minęło już pół dekady, a Shelby wciąż zachwyca. Zresztą sami zobaczcie!

 

Na filmy z dziewczynami PLAYBOYA mamy kilka ulubionych patentów. Z pewnością należy do nich film ukazujący samotne lenistwo w domu – przypomnijcie sobie choćby filmy z Josie Canseco i Antje Utgaard. To samo zrobiliśmy z Shelby. Dziewczyna trochę się opala, trochę przycina żywopłot, a kiedy indziej przygotowuje sobie tosty albo robi pranie. A przy każdej z tych czynności wygląda bardzo seksownie.

 

Los chciał, że Shelby przyszła na świat w Walentynki 1991 roku. Może więc to przeznaczenie sprawiło, że zakochuje się w niej więcej facetów niż w innych dziewczynach. Poza przeznaczeniem swoją rolę odgrywa tu też zapewne wyjątkowa dbałość o siebie – Chesnas ma obsesję na punkcie fitnessu, zdrowego odżywiania i robienia wszystkiego, by wyglądać dobrze. Jak na piękną modelkę przystało.

 

Co jeszcze lubi? Przede wszystkim naturalność we wszystkich sferach życia. Nie chodzi tylko o zachowanie i jedzenie organicznych produktów, ale na przykład także o to, że nie uznaje tatuaży. Shelby uważa, że jest nieco staromodna także jeśli chodzi o związki: lubi przystojnych facetów, którzy chcą zaopiekować się kobietą. Ale czy nie 90 proc. kobiet marzy właśnie o takim mężczyźnie?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska