Nazanin Mandi - hiszpańska piękność

2017-06-29
Nazanin Mandi - hiszpańska piękność

Nie dość, że piękna to jeszcze utalentowana w wielu różnych dziedzinach. Urodzona w Walencji Nazanin Mandi to wyjątkowa dziewczyna.

 

Ta dziewczyna zajmuje się tyloma różnymi rzeczami, że łatwo o czymś zapomnieć. Odkąd skończyła 10 lat jest modelką. Tutaj akurat trudno się dziwić - ma do tego wszelkie predyspozycje, a szczególnie urodę. Poza tym śpiewa i tańczy. Mandi ma za sobą nie tylko występ w programie American Idol, ale również występ w Carnegie Hall, gdzie w wieku 15 lat wykonywała Requiem Mozarta. Poza tym jest początkującą aktorką. Grała w jednym z filmów produkcji Disneya oraz w teledyskach.

 

Dziewczynie nie jest obcy także świat biznesu, zwłaszcza od kiedy otworzyła firmę projektującą stroje kąpielowe (miała trochę łatwiej niż większość projektantek - nie musiała zatrudniać modelek). Zaprojektowane przez Nazanin stroje możecie podziwiać na niej samej także w naszej galerii, do której wybraliśmy kilka zdjęć, które opublikowała na swoim Instagramie. Który zresztą, tak jak sama Mandi, robi się coraz popularniejszy. Niedługo stuknie jej pierwszy milion obserwujących. A to już sporo.

 

Jeśli chodzi o urodę to nie będziemy się rozpisywali. Lepiej sami zobaczcie. Delikatnie napomkniemy tylko, że Nazanin delikatnie przypomina nam Halle Berry, a to przecież duży komplement!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska