Georgia Heath - ta dziewczyna ma przed sobą przyszłość

2017-06-29
Georgia Heath - ta dziewczyna ma przed sobą przyszłość

Ma niecałe 13 tys. obserwujących na Instagramie. Cóż, to jeszcze niedużo. Ale założymy się, że już wkrótce ta liczba wzrośnie przynajmniej o grube dziesiątki tysięcy. Spójrzcie tylko na tę twarz i te kształty!

 

Niecodziennie przechodzi się obok dziewczyn o urodzie Georgii. Rzadko widzi się tak zabójcze krągłości, zarysowane jakby seksapil ledwo mieścił się w tak młodym ciele. Rzadko ogląda się taką niewinną i młodą buzię obdarzoną jednak świdrującym spojrzeniem brązowych oczu. Nie co dzień widzi się tak pociągające piersi, od których wprost nie można odwrócić wzroku. Tak, Georgia Heath jest naprawdę urocza!

 

I to powinno wystarczyć, by zrobiła w modelingu karierę na miarę Sofii Vergary, którą zresztą nieco przypomina. Gdyby zależało to od nas - już by ją zrobiła. Ale spokojnie, ma jeszcze mnóstwo czasu. Georgia właściwie dopiero stawia swoje pierwsze kroki w profesjonalnym modelingu i wszyscy widzą, że mało która dziewczyna nadaje się lepiej do prezentowania bielizny. Przekonajcie się o tym klikając w galerię i oglądając zdjęcia tej dziewczyny. Zresztą, jak znamy życie, pewnie zrobicie to więcej niż raz.

 

A kiedy będziecie już po seansie z Georgią, spójrzcie jeszcze na Shanię Perrett i Carinę Linn, które ze względu na swoją naturalność trochę przypominają nam Georgię.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska