Piękna Camille Rowe przebiera się w strój króliczka [VIDEO]

2017-06-30
Piękna Camille Rowe przebiera się w strój króliczka [VIDEO]

Czy coś może kojarzyć się z PLAYBOYEM bardziej niż piękne dziewczyny przebrane w strój króliczka? Najwyżej dziewczyny bez stroju i z tego jesteśmy dumni. Patrzcie z jaką ochotą strój króliczka przywdziewa Camille Rowe, amerykańska Playmate Kwietnia 2016.

 

Camille Rowe trochę różni się od typowej playmate z USA. To nie typowa amerykańska dziewczyna z sąsiedztwa – Camille urodziła się w Paryżu i do dziś dzieli swój czas między stolicę Francji, Kalifornię i Nowy Jork.

 

Nigdy nie była dziewczyną z sąsiedztwa także dlatego, że pochodzi ze stosunkowo zamożnej rodziny i to, że została modelką nie było zrządzeniem losu, ale raczej przeznaczeniem, do jakiego szykowała się od dziecka. Odkryto ją w kawiarni, w której po prostu bywała. A że przy okazji jest piękna – było to tym bardziej naturalne.

 

Camille, która pokazała się w PLAYBOYU w wieku 26 lat, przeszła do historii naszego magazynu. Była bowiem drugą playmate w historii, która została sfotografowana bez nagości. Na szczęście teraz już Amerykanie do niej wrócili. Co nie zmienia faktu, że Camille s swojej sesji wyglądała świetnie.

 

A jeśli już jesteśmy przy filmach z króliczkami – koniecznie zobaczcie jak tańczą w biurze! W końcu dziś piątek.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska