Amanda Booth – playmate w czerwieni

2017-07-14
Amanda Booth – playmate w czerwieni

Była amerykańską Playmate Lutego 2014. I dobrze ją zapamiętaliśmy. Jako elegancką, seksowną dziewczynę z klasą. Spójrzcie!

 

Nasz ulubiony fakt dotyczący Amandy jest taki, że wystąpiła w jednym z odcinku serialu Moda na sukces. Niezłe, co? Ale spokojnie – na tym jednym serialu nie poprzestała. Można zobaczyć ją jeszcze w kilku innych serialach i reklamach.

 

Amanda urodziła się w 1986 roku w raczej pochmurnej Pensylwanii. Bardzo się więc cieszyła, kiedy opuszczała ją, przeprowadzając się do słonecznej Kalifornii. I została modelką. Zarzeka się, że nie chodziło jej o wielką karierę... ale chyba można stwierdzić, że właśnie taką zrobiła. W końcu nie każda dziewczyna zostaje playmate.

 

Dziewczyna przyznaje, że najbardziej na świecie uwielbia... miłość. I ma jej w sobie dużo – nie tylko do facetów, ale również do zwierząt. Właśnie dlatego angażuje się w różnej maści kampanię dotyczące ich praw i ochrony. A poza tym uwielbia je też całkiem prywatnie.

 

A jej ideał faceta? Dobrze sytuowany, ale na tyle dobrze, żeby nie musiał udowadniać tego na każdym kroku. Męski, spocony, ale z czystymi dłońmi. – Pomogłyby mu też pracowitość i tatuaże – mówi PLAYBOYOWI Amanda.

 

A jeśli macie ochotę na najnowsze amerykańskie playmates to kliknijcie TUTAJ! Możecie je nie tylko obejrzeć, ale też zagłosować na ulubioną i wygrać nagrodę. Zapraszamy!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska