Najseksowniejsza kelnerka Hooters wybrana!

2017-07-17
Najseksowniejsza kelnerka Hooters wybrana!

Jest taka sieć knajp w Stanach Zjednoczonych - coś jak nasz Sphinx - która zatrudnia wyłącznie seksowne kelnerki. Raz do roku wybierana jest najlepsza z najlepszych. Poznajcie Chelsea Morgensen.

 

Hooters ma tylu zwolenników, co wrogów. Jedni ją uwielbiają, inni nienawidzą. Właśnie za kelnerki, nie żarcie. To jest bowiem dość standardowe, nie odbiega specjalnie od TGI Friday's, czy innych sieciówek pozycjonujących się powyżej McDonald's, KFC i Burger Kinga.

 

Faceci uwielbiają Hooters, bo pracują w nich Hooters Girls - seksowne kelnerki. Ich "strój służbowy" to biała koszulka bez rękawów i krótkie, najczęściej odsłaniające pośladki pomarańczowe szorty. Niektóre kobiety Hooters nienawidzą, bo zarzucają sieci seksizm (choć kelnerami mogą być też mężczyźni, ubrani są jednak w kowbojskie kapelusze, koszule i długie spodnie).

 

Raz do roku w Las Vegas odbywa się gigantyczna impreza, konkurs Miss Hooters, czyli na najpiękniejszą kelnerkę. Ostatni wygrała Chelsea Morgensen z Kalifornii. Wybraliśmy dla was jej najlepsze zdjęcia!

 

Acha, czekamy aż ktoś otworzy Hooters w Polsce. Gdyby tak było, któraś z naszych kelnerek wygrałaby Miss Hooters bez problemu.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska