Abi: była dziewczyna Floyda Mayweathera Juniora

2017-07-20
Abi: była dziewczyna Floyda Mayweathera Juniora

Już 26 sierpnia bokserska walka wszech czasów. Floyd Mayweather Jr będzie walczył z Conorem McGregorem. To dobra okazja, by poznać gusta tego pierwszego, jeśli chodzi o kobiety.

 

Abigail Clarke, zwana na Wyspach Abi, to brytyjska gwiazdeczka, której udało się usidlić jednego z najsłynniejszych bokserów wszech czasów, który stoczy walkę z Conorem McGregorem. Jak do tego doszło? Już po obejrzeniu galerii zorientowaliście się pewnie, że Abi należy do tych dziewcząt, które wiedzą gdzie i kiedy bywać. A zalety swojego ciała eksponują w ten sposób, by żaden facet, na którego polują, nie był w stanie się oprzeć.

 

Brytyjskie media plotkarskie próbowały dociec, czy Abi i Floyda łączyło coś więcej poza jednym, bądź kilkoma spotkaniami, no i jak zwykle im się udało. Wg "The Sun" spotykali się na sekretnych randkach przez ponad rok: na pierwszej w Las Vegas, a potem i w Stanach Zjednoczonych, i w Wielkiej Brytanii.

 

Abi występowała w słynny reality show "The Only Way Is Essex", który polega na dokumentowaniu żyjących szybko i imprezujących ostro młodych ludzi. Dała się poznać jako... żyjącą szybko i imprezująca ostro, jeśli wiecie co mamy na myśli.

 

Zobaczcie galerię zdjęć "byłej" słynnego pięściarza.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska