Pamiętacie Britt Linn, Miss Marca 2014?

2017-07-20
Pamiętacie Britt Linn, Miss Marca 2014?

Bo zdecydowanie mogła wam zapaść w pamięć. A jeśli nawet tak się nie stało, to stanie się teraz. Wystarczy, że raz spojrzycie na jej seksowną sesję w lateksowej bieliźnie.

 

Ten rudowłosy wulkan seksu urodził się w 1990 roku w New Jersey. Jednak dziewczyna musiała trochę poczekać zanim na dobre rozpoczęła się jej kariera modelki. A rozpoczęła się właściwie dokładnie w momencie, kiedy Britt po raz pierwszy obcięła włosy. Modelka z krótkimi włosami to wciąż oryginalna sprawa, ale Britt stwierdziła, że z taką fryzurą po prostu czuje się lepiej. I pracodawcy zaczęli to zauważać.

 

To właśnie dzięki krótkim włosom znalazła się w PLAYBOYU. Wszystko zaczęło się od Instagrama. Obserwowała na nim fotografa Josha Ryana i któregoś dnia postanowiła się z nim skontaktować. Ten zaś stwierdził, że najwyższy czas na krótkowłosą dziewczynę w magazynie. I została nią właśnie Britt.

 

Najbardziej na świecie lubi ludzi z poczuciem humoru, Jacka Danielsa i swojego psa. Rada dla facetów, którzy chcieliby ją poderwać jest zaś prosta. – Jeśli nie mogę śmiać się i wygłupiać z facetem, związek nie potrwa długo! – mówi Britt. I trzeba przyznać, że nie jest tu zbyt oryginalna.

 

Przy okazji zdjęć Britt przypominamy, że 2014 rok to był naprawdę dobry rok dla amerykańskiego PLAYBOYA. To wtedy amerykanie pokazali światu takie dziewczyny jak Magie May albo Jessica Ashley!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska