Brook Power – amerykańska Playmate Roku na filmie

2017-07-20
Brook Power – amerykańska Playmate Roku na filmie

Pierwsza playmate, w której żyłach płynie indiańska krew została od razu amerykańską Playmate Roku. Nie powinno was to dziwić – w końcu dzięki swojemu pochodzeniu jest bardziej amerykańska niż inne. A przy okazji bardziej seksowna.

 

No bo tylko spójrzcie jak ponętne jest ciało Brook, jak kuszące spojrzenie i jak seksownie się porusza! Czy to właśnie krew plemienia Chippewa decyduje o naturalnym seksapilu tej dziewczyny?

 

Ojciec Brook był surferem, który po trzęsieniu ziemi w Kalifornii w 1992 roku przeprowadził się do innego raju surferów – na Hawaje. Brook miała wtedy 5 lat. Dziewczyna wychowała się więc tam, gdzie surfują wszyscy, albo przynajmniej powinni. To dlatego dziś twierdzi, że Ocean jest dla niej wyobrażeniem Boga, w którym zawsze znajduje ukojenie.

 

Co jeszcze? Jest nie tylko modelką, ale i artystką. Taką, która preferuje sztuki wizualne. A od niedawna matką. Właściwie Playmate Roku Brook została już z dzieckiem na ramieniu. Niezłe osiągnięcie, co?

 

Ale do rzeczy – oglądajcie tę dziewczynę na filmie! A jeśli wam się spodoba to także na zdjęciach – tutaj jako Playmate Maja 2016, a tutaj jako Playmate Roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska