Rachel Harris - Miss Listopada 2015

Rachel Harris - Miss Listopada 2015

Najseksowniejsza artystka w całej Kalifornii dokonała tego! Stała się „twórcą i tworzywem”.

Urodziła się Pasadenie, a wychowała w Los Angeles i być może właśnie to, że dorastała w mieście, gdzie niemal wszyscy mają jakieś artystyczne inspiracje sprawiło, że zaiteresowała się sztuką. Zanim pojawiła się w PLAYBOYU, Rachel budowała swoją artystyczną karierę. Studiowała w California College of the Arts i w Fashion Institute of Design and Merchandising, dwóch najbardziej prestiżowych uczelniach związanych ze sztuką. Po uzyskaniu dyplomu, zorganizowąła swoją pierwszą indywidualną wystawę, na której sprzedała 16 własnych obrazów. Totalna abstrakcja. Mowa oczywiście o jej dziełach, bo pieniadze za nie były jak najbardziej realne. Miała wówczas zaledwie 23 lata. – Sztuka zawsze była dla mnie sposobem na sprawdzenie się zarówno emocjonalnie jak i fizycznie. W moich pracach zobaczycie zmysłowość obok ciszy, świeże podejśćie obok głębokiego zakorzenienia, ostre formy obok łagodnych – opowiada.

Na wystawie Rachel spotkała Heidi Cortez, która stała się jej przyjacółką i menedżerką. Poprzez Heid poznała fotografa z PLAYBOYA, który zaproponowął jej sesję do magazynu. I chociaż Rachel nie miała za dużo doświadczenia w pozowaniu, zgodziła się bez wahania. Uznała, że to naturalne rozszerzenie jej sztuki. – Ludzie mówią, że sprzedawanie się razem z dziełem degraduje cię, ale ja się z tym nie zgadzam. Artyści od zawsze szukają inspiracji w kobiecych kształtach., a dzięki PLAYBOYOWI mogę zaistnieć jako artystka – mówi Rachel. Miłośnicy Rejsu powiedziliby, że stałą się „jednocześnie twórcą i tworzywem”.

Jej ambicją jest zostać znaną i uznaną artystką. Cały czas pracuje nad swoimi obrazami w lofcie w centrum LA, który zaadaptowała na swoje studio. Kupiła loft, bo ja mówi: „bardzo angażuję się w pracę, pocę się, tarzam po podłodze, potrzebuję więc dużej przestrzeni. Lubię się brudzić”. Cóż, pochwalamy taką etykę zawodową.

 

 

NOTES PLAYMATE

 

imię i nazwisko: Rachel Harris

wymiary: 82/61/86 cm, 160 cm, 45 kg

data urodzenia: 24 czerwa 1991 r.

miejsce urodzenia: Pasadena w stanie Kalifornia

ambicje: zostać znaną i uznaną artystką.

podnieca mnie: mężczyzna, dla którego pasją jest jego praca, ale który potrafi też z taką samą pasją zająć się mną.

odrzuca mnie: faceci, którzy boją się wyjść poza to co znają, którzy nie chcą próbowac niczego nowego.

w czasie tworzenia: całkowicie zatracam się w tym co robię i lubię się przy tym pobrudzić.

sposób na randkę: nieco przyjemności i trochę zaskoczenia. Zaproś mnie na dobre jedzenie i naucz mnie czegoś nowego.

 

 

 

fot. Josh Ryan

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska