Dziewczyna z sierpniowej okładki: Dana Taylor

2017-07-25
Dziewczyna z sierpniowej okładki: Dana Taylor

W sierpniowym numerze PLAYBOYA zabieramy was na wakacje z naszymi dziewczynami. Gorące dziewczyny, gorące turystyczne destynacje. Ale najgorętsza jest Dana Taylor na Bahamach!

 

Sesja na bezludnej wyspie? Dokładnie tak! W końcu tylko 26 spośród 700 wysp na Bahamach jest zamieszkanych. I właśnie na taką wyspę udaliśmy się z Daną, chociaż ta dziewczyna bardzo dobrze radzi sobie z pozowaniem nago i zdecydowanie nie potrzebuje do tego intymnej atmosfery!

 

Z takim ciałem – nic dziwnego. Zreszta sami zobaczcie, że Dana to piękność wręcz posągowa! Na zdjęciach robionych nad błękitną, całkiem przezroczystą wodą wygląda jak grecka bogini. No, może jest trochę szczuplejsza i obdarzona nieco większymi piersiami.

 

Piękno swojego ciała zawdzięcza po części swojemu sportowemu dzieciństwu. Grała w koszykówkę, uwielbiała wakeboarding, a przez 11 lat była wyczynową łyżwiarką.

 

Z pochodzenia jest... Litwinką. Ale od zawsze mieszka w Stanach Zjednoczonych. Urodziła się i dorastała w Chicago, jednak – jak wspomina – dokładnie jeden dzień po skończeniu szkoły spakowała się i poleciała do Nowego Jorku. Na stałe. Do życia potrzebowała jeszcze większego miasta z większych możliwości.

 

W Nowym Jorku rozpoczęła karierę modelki, ale wybiegi po jakimś czasie ją znużyły. Dana zrozumiała, że dużo bardziej woli pozować fotografom. I ta droga, jak widzicie, zaprowadziła ją do PLAYBOYA.

 

– Jestem dziką dziewczyną, wolnym duchem – mówi sama o sobie. – Jestem bardzo towarzyska, więc facet musi umieć za mną nadążyć – dodaje.

 

A skoro już jesteśmy przy sierpniowym numerze PLAYBOYA to warto wspomnieć, że wśród dziewczyn z wakacji znajdziecie także zdjęcia miłościwie nam panującej Playmate Roku PLAYBOYA Brook Power. Nie przegapcie tego!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska