Britt Linn, Miss Marca 2014 na dodatkowych zdjęciach

2017-07-26
Britt Linn, Miss Marca 2014 na dodatkowych zdjęciach

W pierwszej turze zdjęć dominowały lateks i jasna pościel. Teraz trochę zmieniamy klimat. Oprócz Britt mamy jeszcze motocykl, samochód i trochę jeansu. Oraz drapieżność i seks.

 

Urodzona w 1990 roku w New Jersey Britt zawdzięcza swoją karierę... krótkim włosom. Startująca modelka z krótkimi włosami to wciąż sprawa dość rzadka. Wtedy, kiedy zaczynała, była jeszcze rzadsza. Ta dziewczyna postawiła jednak na swoim – że tylko z krótkimi włosami jest w pełni sobą.

 

I to właśnie dzięki nim znalazła się w PLAYBOYU. I dzięki determinacji w dążeniu do celu. Sama odezwała się do fotografa Josha Ryana, który z kolei stwierdził, że właśnie nadeszła najwyższa pora na rozebranie w PLAYBOYU dziewczyny ostrzyżonej „na chłopaka”. I jak stwierdził, tak zrobił. Ku uciesze Britt i czytelników.

 

Britt lubi ludzi z poczuciem humoru. Jak twierdzi, nie wytrzyma długo z facetem, który jest go pozbawiony. Choćby nie wiadomo jak wiele innych rzeczy przemawiało za nim. Wspólne wygłupianie się przede wszystkim!

 

Patrzcie na tego drapieżnego kociaka! Najpierw tutaj, a później zerknijcie też na poprzednie zdjęcia Britt, które publikowaliśmy. A jeśli już wam się znudzi – choć trudno nam w to uwierzyć, polecamy przyjrzeć się zdjęciom dziewczyny z okładki sierpniowego PLAYBOYA, czyli Danie Taylor.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska