Khloe Terae – gorący film z dawnym króliczkiem!

2017-07-27
Khloe Terae – gorący film z dawnym króliczkiem!

To nie my go nakręciliśmy, ale musimy to przyznać – ten film z Khloe to jedna z najgorętszych rzeczy ostatnich tygodni! Całe szczęście, że to my odkryliśmy tę dziewczynę!

 

Pierwszy raz playmate została w 2013 roku – miała wtedy 20 lat. Wypatrzyli ją nasi amerykańscy koledzy. Jej późniejsze tytuły trudno zliczyć. Napiszmy tylko o jednym: Khloe Terae została Międzynarodową Playmate 2014. Zresztą chyba wam wystarczy jeśli powiemy, że niewiele pamiętamy playmates, które pojawiły się w tak wielu edycjach naszego magazynu.

 

Od chwili kiedy ją odkryliśmy minęło już trochę czasu. Khloe ani trochę nie przestała być gorąca, a jej kariera toczy się tak, jak powinna. A w przypadku dziewczyny obdarzonej takimi walorami znaczy to tyle, że trudno wymienić w Stanach Zjednoczonych męski magazyn z rozbieranymi sesjami, w którym jeszcze nie było tej dziewczyny.

 

Ale Khloe bywa nie tylko w magazynach, ale również w internecie – jej Instagram to prawdziwa bomba, zreszta już wam to udowadnialiśmy. Dziewczyna bywa też na imprezach u gościa, z którym się w międzyczasie zaprzyjaźniła, czyli u Dana Bilzeriana.

 

Krótko mówiąc, Khloe wciąż pracuje i imprezuje, a najchętniej robi te dwie rzeczy naraz. A wygląda przy tym tak gorąco, jak w powyższym filmie!

 

fot. YouTube

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska