Sam Black – video z dziewczyną PLAYBOYA

2017-07-27
Sam Black – video z dziewczyną PLAYBOYA

Sam Black to nie tylko ładna buźka. Ta dziewczyna jest DJ-ką, rapuje i z wykształcenia jest ekspertką od marketingu. No i fajnie, ale... buźkę i ciało też ma bardzo apetyczne!

 

Pochodzi z Australii, gdzie pracowała w przemyśle muzycznym. Zajmowała się organizowaniem tras koncertowych. Nic dziwnego, że skoro przez kilka lat zajmowała się podpatrywaniem innych, w końcu sama zamarzyła o karierze muzycznej. A konkretnie DJ-skiej. Graną przez siebie muzykę opisuje zresztą bardzo interesująco: – To miks dźwięków, który ma sprawić, że poczujesz się jak po dragach! – mówi.

 

Ale – jak widzicie – na muzyce się w jej przypadku nie kończy. Sam jest też modelką i to taką, którą trudno zapomnieć, bo łączy w sobie wyobraźnię prawdziwej artystki z typowo kalifornijską urodą. Cóż, dla nas to strzał w dziesiątkę!

 

Oczywiście sesja w PLAYBOYU to nie jedyne jej osiągnięcie jako modelki. Występowała w reklamach takich marek jak Sketchers, Aeropostale czy Sperry. A poza tym – jak przystało na modelkę w dzisiejszych czasach – ma konto na Instagramie!

 

Sama przyznaje, że nie ma problemów z połączeniem dwóch zajęć. W końcu do sesji pozuje zwykle w ciągu dnia, a sety DJ-skie gra nocami. Kiedy śpi? Pewnie o poranku...

 

A kiedy już kilka razy obejrzycie film z Sam, popatrzcie na zdjęcia Dany Taylor, dziewczyny z okładki sierpniowego PLAYBOYA. Jej nigdy dość, gwarantujemy!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska