Dana Taylor – więcej zdjęć dziewczyny z sierpniowej okładki

2017-07-27
Dana Taylor – więcej zdjęć dziewczyny z sierpniowej okładki

Wiecie gdzie odbyła się sesja Dany? Na Bahamach. Czy wyobrażacie sobie lepsze miejsce na rajskie wakacje? Nawet jeśli tak to po prostu spójrzcie na jej sesję. Zmienicie zdanie.

 

W sierpniowym numerze PLAYBOYA proponujemy wam pictorial z najgorętszymi playmates w najgorętszych wakacyjnych destynacjach. Spodoba wam się – gwarantujemy! Jako dowód niech posłużą zdjęcia Dany. Te, które nie zmieściły się do magazynu. Możecie je obejrzeć w galerii powyżej.

 

Ciało tej dziewczyny wygląda niemal na cud. Ale nic z tych rzeczy – to po prostu efekt świetnych genów (przy okazji: warto zaznaczyć, że z pochodzenia Dana jest Litwinką!) i systematycznej pracy nad własnym ciałem. W młodości Dana była sportsmenką – przez 11 lat wyczynowo trenowała łyżwiarstwo. Na tym zresztą nie poprzestawała, bo w wolnych chwilach bardziej amatorsko grała w koszykówkę i próbowała swoich sił na wakeboardzie.

 

Dana ma zresztą nie tylko piękne ciało, ale i niespokojnego ducha. Wychowała się w Chicago, mieście bardzo dużym. Od zawsze wiedziała jednak, że to jej nie wystarczy i zawsze chciała żyć w centrum świata. Dosłownie nazajutrz po ukończeniu szkoły średniej spakowała się, wsiadła w samolot i poleciała do Nowego Jorku. I została, robiąc coraz większą karierę w świecie modelingu.

 

Podoba się wam? A więc pamiętajcie, że jeszcze gorętsze zdjęcia Dany możecie zobaczyć w drugiej z naszych galerii oraz w sierpniowym PLAYBOYU!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska