Bujne kształty Jenny Bentley

2017-07-28
Bujne kształty Jenny Bentley

Lubimy kobiety o delikatnej, subtelnej urodzie. Wiotkie i potrzebujące silnego lekkiego ramienia. Ale lubimy też wulkany kobiecości, samice alfa. Dokładnie takie jak Jenna o luksusowym nazwisku.

 

Wiecie co ma wspólnego Jenna ze słynnymi brytyjskimi samochodami? I ją, i Bentleya chciałoby mieć większość facetów. Cóż, z takim ciałem pewnie już dawno przyzwyczaiła się do bycia obiektem pożądania...

 

Jej zdjęcia ukazywały się na stronach internetowych najważniejszych amerykańskich magazynów dla panów: w PLAYBOYU, „Esquire” czy „FHM”. Teraz pora na nas. Bo my też nie możemy się oprzeć zabójczym krągłościom Jenny.

 

Pochodzi z małego miasteczka w stanie Montana, a w jej żyłach płynie mieszanka krwi irlandzkiej, brytyjskiej i niemieckiej. W 2011 roku przeniosła się do Los Angeles, co miało związek z jej sesją dla amerykańskiego PLAYBOYA.

 

Dziś zjeździła pół świata i jest bardzo wdzięczna losowi za to, że bycie modelką dało jej taką możliwość. My z kolei jesteśmy wdzięczni, że taka kobieta trafiła do nas!

 

A kiedy już obejrzycie zdjęcia Jenny, spójrzcie jeszcze raz na zdjęcia Dany Taylor, dziewczyny z okładki sierpniowego PLAYBOYA! Ona też jest z tych, które po prostu muszą się spodobać.

 

fot. James Thompson / agencja MUSE

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska