Jesse Golden – szczere złoto

2017-08-01
Jesse Golden – szczere złoto

Modelka i tancerka, a przy tym prawdziwa „miss rozciągania”. Każdą fotografię, na której jest zamienia w złoto. Które kojarzy się zresztą już nawet z jej nazwiskiem.

 

My do naszej galerii wybraliśmy zdjęcia Jesse, na których wygląda seksownie. Uwierzcie, że było z czego wybierać. Ale jej Instagram (który w tym momencie obserwuje 181 tys. osób) obfituje także w drugą kategorię zdjęć - takich, które udowadniają, jak bardzo rozciągnięta jest ta dziewczyna. Czasami aż trudno uwierzyć, że to co Jesse wyczynie na niektórych zdjęciach nie jest zasługą programów graficznych. Ale nie. Jeśli chodzi o kontrolę nad własnym ciałem ta dziewczyna jest wprost niesamowita.

 

Sama twierdzi, że oprócz naturalnych predyspozycji zawdzięcza to przede wszystkim temu, że od dzieciństwa trenowała balet. I to się opłaciło - jej ciało nie tylko potrafi to, co potrafi, ale też wygląda świetnie. No bo sami przyznajcie, czy gdybyśmy wam nie powiedzieli, zgadlibyście, że Jesse ma już 38 lat?

 

Prywatnie Jesse lubi stary hip-hop i nie lubi, kiedy mężczyźni podczas randek nie potrafią ukryć, że chodzi im tylko o seks. Za ideał kobiecej urody uważa Angelinę Jolie i sądzi, że w gimnastyce i dbaniu o własne ciało chodzi o coś więcej niż o popisywanie się, czy to na żywo, czy na Instagramie.

 

I jest jeszcze jedna rzecz, którą musicie o niej wiedzieć. Dla niektórych być może najważniejsza. Jesse jest dyplomowaną instruktorką nagiej jogi. Cóż, niezależnie od tego czy wolicie ta bardziej tradycyjne czy też te najwymyślniejsze pozycje seksualne - nie sposób tego nie docenić!

 

A jeśli lubicie dziewczyny w formie to zachęcamy do zobaczenia filmu, na którym Tawny Jordan ćwiczy specjalnie dla PLAYBOYA, a także instagramowej galerii Sylwii Szostak, jednej z najbardziej znanych polskich trenerek. Na zdrowie!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska