Elizabeth Turner – lepsza niż z „Piratów z Karaibów”!

2017-08-02
Elizabeth Turner – lepsza niż z „Piratów z Karaibów”!

Fanom kina (a przynajmniej blockbusterów) na dźwięk nazwiska „Elizabeth Turner” natychmiast przychodzi na myśli bohaterka „Piratów z Karaibów”, w którą wcieliła się Keira Knightley. Nasza Elizabeth jest jednak lepsza – i to pod wieloma względami!

Elizabeth Turner to kolejna (nie żeby nam to przeszkadzało, nigdy w życiu!) dziewczyna, której uroda trafi przede wszystkim w gusta tych, którym podobały się nasze galerie Kate Upton, Charlotte McKinney oraz Antje Utgaard. Czyli krótko mówiąc piękna, naturalna blondynka, obdarzona wspaniałymi krągłościami.

 

 

Panna Turner – co nikogo nie powinno dziwić – szuka szczęścia w modelingu. Z sukcesami – brała udział między innymi w kampaniach dla takich marek, jak Guess i jest reprezentowana przez agencję LA Models. Nieźle radzi sobie również na Instagramie – jej profil jest obserwowany przez ponad 635 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego. Jaki jest jej sposób na utrzymanie takiej formy, jak widoczna na zdjęciach? Elizabeth nie stroni od cardio, a jej ulubioną formą jest… boks!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska