Playmate: Anita Sikorska

2016-06-20
Playmate: Anita Sikorska

Anita Sikorska w naszym magazynie debiutowała w sesji... mody, po której dostaliśmy mnóstwo listów od czytelników, którzy chcieli, by modelka została playmate. I została. Zdjęcia naszej miss lipca 2014 spodobały się samemu Hugh Hefnerowi i trafiły do amerykańskiego PLAYBOYA. Anita, która została polską Playmate Roku 2014, zaprasza was do tajemniczego ogrodu

PLAYBOY: Gratulujemy zdobycia tytułu PlaymateRoku. Opowiedz nam, jak trafiłaś do Playboya?
ANITA SIKORSKA: Pierwszą sesję w PlayboyU miałam w zeszłym roku, jednak była to sesja do dodatku modowego Kreator. Kolejny raz w magazy- nie można było zobaczyć mnie już jako play- matewlipcowymnumerze. Zdjęciazrobiła Marzena bukowska-Filuk, która postanowiła pokazać mnie w bardzo naturalny sposób, co było strzałem w dziesiątkę. Sesja została bar- dzo dobrze przyjęta w Polsce, ale też za granicą.

PLAYBOY: Jesteś jedną z niewielu polskich modelek, która miała publikację w amerykań- skim PlaybOyu. Czy jest to dla ciebie jakieś wyróżnienie?
ANITA SIKORSKA: Niewątpliwie amerykańska edycja Playboya jest prestiżowym pismem, w którym chciałaby pokazać się niejedna modelka, tym bardziej cieszy mnie, że redakcja zaintere- sowała się moją sesją. traktuję to jako kolejny sukces zawodowy, z którego jestem dumna. Po publikacji w USa już w pierwszym tygodniu moja skrzynka mailowa była przepełniona zapytaniami od czytelnikow o autografy, a gdy informacja dotarła do Polski, redakcje prasowe i telewizyjne zgłaszały się zainteresowane przeprowadzeniem wywiadów ze mną, co zaowocowało kolejnymi zleceniami.

PLAYBOY: Czy życie modelki to ciężka praca? 
ANITA SIKORSKA: Wymaga poświęceń.Wiąże się z ciągłymi wyjazdami i wielogodzinnymi sesjami. Dodat- kowo, by utrzymać się w zawodzie muszę trzymać ścisłą dietę oraz regularnie uprawiam sport, co nie jest łatwe po 10 godzinach sesji.
PLAYBOY: Co jest najważniejsze w twoim życiu zawodowym?
ANITA SIKORSKA: Myślę, że udane życie zawodowe jest uzależnione od ułożonego życia prywatnego – to ono daje mi siłę i motywację do pracy.

PLAYBOY: A w prywatnym?

ANITA SIKORSKA: Ludzie, którymi się otaczam. bez nich żaden sukces nie dawałby mi satysfakcji.


PLAYBOY: Na koniec zdradź nam, w jaki spo- sób można uwieść tak piękną kobietę jak ty. 

ANITA SIKORSKA: Lubię mężczyzn szarmanckich, z poczuciem humoru, inteligentnych, którzy prowadzą zdrowy tryb życia.

zdjęcia: MARZENA BUKOWSKA-FILUK

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska