Mike „Ohrangu” Tang – wie, jak fotografować kobiety

2017-08-02
Mike „Ohrangu” Tang – wie, jak fotografować kobiety

Jedni robią selfie, inni za cel obierają sobie krajobrazy, a jeszcze inni skupiają się na fotografowaniu tego, co mają na talerzu. Mike Tang postanowił jednak, że będzie robił zdjęcia kobietom – to jest najlepsza droga z możliwych!

Bez przesadnego przechwalania się powiemy, że mamy pewną wiedzę na temat fotografowania pięknych kobiet. Dlatego też trudno nam nie docenić tych, którzy w całości poświęcili się właśnie tej kwestii. Nie jesteśmy zresztą w tym zdaniu odosobnieni – Mike’owi „Ohrangu” Tangowi (swoją drogą, naprawdę dobry pseudonim artystyczny) udało się swoją pracą zawojować media społecznościowe. Na samym tylko Instagramie może się pochwalić ponad 1,6 milionem obserwujących jego profil. Nie dziwi nas to – zdecydowanie jest na nim co oglądać. Zobaczcie, co wybraliśmy spośród kilku tysięcy zdjęć:

 

 

W jego obiektywie często goszczą dziewczyny, które możecie znaleźć również na naszej stronie – między innymi rosyjska piękność Anastasia Kvitko oraz filigranowa Demi Rose Mawby. Mike nie ogranicza się jednak wyłącznie do robienia zdjęć – pracuje również nad książkami oraz własną linią odzieżową. A jak wam się podobają jego prace? Lepsze od tych Henrika Purienne?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska