Courtney Tailor i jej krągłości

2017-08-02
Courtney Tailor i jej krągłości

Grubo ponad milion obserwujących jej konto na Instagramie nie może się mylić. I się nie myli – Courtney to marzenie facetów, którzy u kobiet preferują trochę bardziej obfite kształty!

 

Popularność zdobyła jako modelka biorąca udział w konkursach Miss Bikini. Nic dziwnego – kiedy zobaczycie jak Courtney Tailor wygląda w samym dwuczęściowym stroju, zrozumiecie, że najlepiej byłoby, gdyby w ogóle nigdy nie chodziła w niczym innym.

 

Pochodzi z Teksasu – możecie się więc domyślać, że jest typową śmiałą i bezpośrednią dziewczyną z prowincji. Oczywiście w jak najlepszym sensie.

 

Ma 21 lat, ale swoich sił w szerokopojętym show-biznesie próbuje już od dawna. Grała w filmach, występowała w telewizji, występowała w konkursach piękności. Szło nieźle, ale swoje przeznaczenie odkryła dopiero w momencie, gdy po raz pierwszy wygrała jeden z konkursów Miss Bikini. A po raz drugi – kiedy zaczęła wykorzystywać media społecznościowe, by dzielić się swoimi zdjęciami z tłumami wirtualnych fanów. Do których grona – jak sądzimy – teraz będą się zaliczać także niektórzy z was, czytelników PLAYBOY.PL.

 

Na koniec jeszcze jedno – wszystkich amatorów krągłości zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć Abigail Clarke i Casi Davis.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska