Hamak na piersi – najgorętszy trend lata?

2017-08-07
Hamak na piersi – najgorętszy trend lata?

Jeszcze raz znalazło potwierdzenie porzekadło, że potrzeba jest matką wynalazków. Tak było w przypadku Erin Robertson, której kalifornijska pogoda mocno dawała się we znaki.

Erin ma to szczęście (lub nieszczęście, zależy jak na to patrzeć – ale naszym zdaniem to pierwsze), że została obdarzona przez naturę sporych rozmiarów biustem. Jak się jednak okazuje, nawet to może być źródłem problemu – zwłaszcza w takim klimacie, jaki panuje w Kalifornii. Pani Robertson była bardzo poirytowana faktem, że krople potu spod piersi spływają jej aż do brzucha. Wreszcie wpadła na pomysł, jak poradzić sobie z tym problemem.

 

 

Rozwiązaniem okazał się wynalazek, który otrzymał dźwięczną nazwę Ta-Ta Towel. Jest to nic innego, jak odpowiednio zawiązany ręcznik, który służy jako swoisty hamak na piersi. Z oczywistych względów mogą z niego korzystać jedynie kobiety hojniej obdarzone przez naturę, którym szczególnie doskwiera upał i jego następstwa – mamy jednak wątpliwości, czy niektóre panie nie nabawią się bólów odcinka szyjnego kręgosłupa... Pomysł z pewnością jest interesujący – ciekawe, czy przyjmie się także w naszym kraju. Ta-Ta Towel można kupić w oficjalnym sklepie – jest dostępny w trzech rozmiarach, a cena wynosi 45 dolarów.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska