Dziewczyny z Instagrama: Ola Kowal

Dziewczyny z Instagrama: Ola Kowal

Jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek ostatnich miesięcy na start naszego nowego cyklu „Dziewczyny z Instagrama”. Będziemy w nim prezentować wyimki z instagramowych profili kobiet błyszczących w sieci. Zobaczcie zdjęcia Oli!

Zależało nam na mocnym strzale na początek. Stąd wybór Oli Kowal, o której wielu z was już pewnie słyszało. Polska modelka od kilku miesięcy robi dynamiczną karierę w Stanach Zjednoczonych i dziś jest jedną z najgorętszych Polek w branży. A może nie tylko Polek!

 

Instagramowy profil Oli już raz przyczynił się do wzrostu zainteresowania modelką. W listopadzie ubiegłego roku redakcja „GQ”, znanego amerykańskiego pisma dla mężczyzn nazwała modelkę „powodem, dla którego kochamy Instagram”. Komplement? Owszem, ale taki, w którym jest wiele z prawdy. Profil Oli obserwuje obecnie ponad 81 tysięcy osób. Zapewne głównie mężczyzn.

 


Ola Kowal z wykształcenia jest architektką wnętrz, która postanowiła realizować się jako modelka. Z sukcesami. Ola urodziła się w Warszawie (pięknej Warszawie, jak sama twierdzi), dziś jednak z przyczyn zawodowych mieszka w Nowym Jorku, a konkretnie na Brooklynie. Kilku rzeczy o niej możemy się dowiedzieć, z krótkiego kwestionariusza, który wypełniła dla wspomnianego magazynu „GQ”. Uwielbia plaże, Cry Me a River Justina Timberlake'a i Ferdydurke Witolda Gombrowicza. Bardzo chciałaby odwiedzić Islandię, co o dziwo jeszcze nigdy w życiu się jej nie udało. Nad polską wódkę przedkłada kieliszek wytrawnego czerwonego wina.

 

Co jeszcze? Ola lubi sport i uprawia go nie tylko dlatego, że musi dbać o swoje ciało jako modelka. Sama twierdzi, że aktywność fizyczna jest w jej życiu ważna od zawsze. Ola od dziesięciu lat trenuje fitness, a od pięciu dodatkowo interesuje się jogą i pilatesem. Efekty widać na zdjęciach. Ola dość często prezentuje się na nich w sportowym outficie. My jednak wybraliśmy dla was nie tylko takie jej zdjęcia. Zresztą sami zobaczcie!

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska