Zuleyka Rivera – ślicznotka z „Despacito”

2017-08-07
Zuleyka Rivera – ślicznotka z „Despacito”

Jesteśmy przekonani, że nie tylko chwytliwa melodia, ale także piękność z teledysku przyczyniła się do ogromnej popularności tego przeboju.

Luis Fonsi i Daddy Yankee swoim „Despacito” całkowicie rozbili bank – w zaledwie kilka miesięcy od premiery ich utwór został najczęściej streamowanym kawałkiem w historii, a także prześcignął „See You Again” Wiza Khalify jeśli chodzi o liczbę odtworzeń na YouTube. Zupełnie nas to nie dziwi – sami dołożyliśmy małą cegiełkę do tego wyniku. Bynajmniej nie ze względu na muzykę – zachwyciła nas bowiem bohaterka tego klipu.

 

 

Zuleyka Rivera, bo o niej mowa, nie jest jednak „tylko” piękną dziewczyną. Pochodząca z Portoryko modelka ma na swoim koncie niebagatelny sukces – gdy miała 18 lat (a było to w 2006 roku) najpierw została wybrana najpiękniejszą kobietą w swojej ojczyźnie, a następnie udało jej się zdobyć tytuł Miss Universe. Po tym sukcesie zapragnęła robić karierę telewizyjną – wystąpiła w jednym filmie oraz kilku telenowelach, a także prowadziła własny program La revisita de Zuleyka. Na temat talentu aktorskiego nie jesteśmy w stanie się wypowiedzieć – uwielbiamy piękne kobiety, ale oglądanie latynoamerykańskich telenowel jednak nas przerasta. Poprzestaniemy więc na wspomnianym „Despacito” – jeśli nie możecie już słuchać tego utworu, radzimy oglądać bez dźwięku.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska