Michele Maturo – warta pół miliona (obserwujących)

2017-08-08
Michele Maturo – warta pół miliona (obserwujących)

Pół miliona osób to sporo, prawda? A będzie więcej, jesteśmy tego pewni. To właśnie dla takich dziewczyn jak Michele Maturo stworzono Instagram.

 

Michele to dziewczyna z Los Angeles. Twardo stąpająca po ziemi dziewczyna z sąsiedztwa – tak mówi sama o sobie. My dodajemy: ach, gdyby tak każda dziewczyna z sąsiedztwa urodą przypominała Michele!

 

Urodzona fotomodelka wszystko ma na swoim miejscu. Buźka jak z żurnala – słodka i drapieżna naraz, a do tego figura nadająca się na wybieg. A poza tym wszystkim – w odróżnieniu od niektórych dziewczyn z wybiegu – zaokrąglenia dokładnie tam, gdzie męskie oko chciałoby je dostrzegać. Cud dziewczyna – jak powiedziałby ktoś o pokolenie starszy od najstarszego redaktora PLAYBOYA.

 

I wiecie co jeszcze? Maturo jest nie tylko modelką, ale i blogerką. Uwielbia pisać, zarówno o swoich przeżyciach i przemyśleniach, jak i podróżach (a tych nie brakuje). Nie są jej także obce tematy mody, fitnessu i zdrowego trybu życia – Michele wie jak o siebie zadbać i chętnie doradza w tej sprawie swoim czytelniczkom.

 

Bo strzelamy, że czytelnicy jednak najczęściej zatrzymują się na zdjęciach. Nie będzie ich winił nikt, kto chociaż raz rzuci na nie okiem.

 

Obejrzeliście? No to rzućcie jeszcze okiem na Zuleykę Riverę – ślicznotkę z klipu Despacito albo na Courtney Tailor – równie piękną jak Michele Maturo, choć zarazem zupełnie inną.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska