Wybiorą najpiękniejsze pośladki – Miss Bum Bum 2017

2017-08-09
Wybiorą najpiękniejsze pośladki – Miss Bum Bum 2017

Poznaliśmy 27 kandydatek, które wezmą udział w najfajniejszym konkursie piękności w Brazylii.

7 sierpnia kandydatki w wyborach na najpiękniejsze pośladki w Brazylii wzięły udział w tradycyjnym spacerze po ulicach Sao Paulo. Ci, którzy u kobiet zwracają przede wszystkim uwagę na dolne partie, mieli trudności z oderwaniem wzroku. Trudno ich zresztą winić – takie rzeczy nie dzieją się codziennie!

 

 

W tym roku zasady konkursu Miss Bum Bum uległy zmianie. Przede wszystkim został wprowadzony limit krągłości – aby wziąć udział w zawodach, kandydatka nie może mieć obwodu pośladków większego niż 107 centymetrów. Dziewczyny nie mogą w tym roku rozbierać się przed fanami oraz zachowywać się zbyt prowokacyjnie. Zabronione jest również noszenie stringów. Trudno ocenić, czy wyjdzie to konkursowi na dobre, ale cóż – tak czy inaczej nie możemy doczekać się wyłonienia zwyciężczyni, co nastąpi 6 listopada 2017.

 

 

W poprzednim roku konkurs wywołał spore kontrowersje w katolickiej Brazylii. Kandydatki zapozowały bowiem do zdjęcia, którego inspiracją był słynny fresk „Ostatnia wieczerza" Leonarda da Vinci. O tej sprawie pisaliśmy TUTAJ.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska