Rihanna i nie tylko – tak wyglądają dożynki na Barbadosie

2017-08-09
Rihanna i nie tylko – tak wyglądają dożynki na Barbadosie

Rihanna pojawia się w rodzinnym Bridgetown (czyli stolicy Barbadosu) raz do roku. Ma to związek z... dożynkami. Święto udanych plonów wygląda na karaibskiej wyspie trochę inaczej niż nad Wisłą. Wystarczy spojrzeć na strój Rihanny! I nie tylko jej.

Crop Over to na Barbadosie karnawał i dożynki w jednym. Odbywa się już od 1687 roku w pierwszy weekend sierpnia, czyli wtedy, kiedy kończą się zbiory trzciny cukrowej. Na czym polega? Na zabawie w rytm muzyki i wyczynowym piciu – konkursy na tego, kto wypije najwięcej to standard!

 

 

Dodatkowo zgodnie z tradycją odbywają się wybory króla i królowej balu. Stąd przebrania. Wyjątkowo widowiskowe przebrania! Zwłaszcza jeśli chodzi o potencjalne królowe.

 

Rihanna nie jest tu wyjątkiem, ale nie dziwimy się, że oczy świata kierują się na nią. Sporo było ostatnio plotek jakoby gwiazda solidnie przybrała na wadze. W tym stroju łatwo to zweryfikować!

 

View this post on Instagram

crawpova '17 #AuraForCropOva @aura_experience

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

Ale pamiętajcie, że Crop Over to nie tylko Riri! Więcej zdjęć dziewczyn z imprezy zobaczycie w naszej galerii. Sam seks!

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska