Najseksowniejsza pogodynka świata

Po co komu taka pogodynka, skoro gdy tylko pojawia się na ekranie, już robi się gorąco?

Każdy kraj ma swoją Dorotę Gardias, jak się okazuje. Nikogo nie obchodzi jakiś wyż znad Skandynawii, mało kto wie, o co chodzi z tymi hektopaskalami. Nie przeszkadza to bynajmniej w oglądaniu prognozy pogody, co upodobali sobie przede wszystkim mężczyźni. Ulubienicą kolegów z Meksyku jest niejaka Yanet Garcia. Ich żony od kilku tygodni zastanawiają się, co oni takiego w niej widzą. Choć, dziwnym trafem, zaczynają nosić takie same sukienki jak piękna Yanet.

 

fot. Youtube

Podejrzewamy, że uwagę zwraca przede wszystkim jej ponętna pupa. Meksykańskie brukowce twierdzą, że to dzieło chirurgów plastycznych – po debiucie Kim Kardashian na ściankach dla celebrytów, liczba zabiegów „pompowania” pośladków wzrosła kilkukrotnie, a chirurdzy nazwali to nawet „efektem Kim”. Pogodynka nie skomentowała tych rewelacji. Natomiast zaczęła wrzucać na swój Instagram coraz więcej zdjęć z siłowni, gdy ćwiczy właśnie pupę. A ta, stała się po tequilli i sombrero kolejnym symbolem Meksyku.

 

Yanet Garcia, pierwsza latynoska „conductora del clima”, czyli pani od pogody, wrzuca także zdjęcia z egzotycznych wakacji, gdy wygrzewa się na rajskich plażach czy w obcisłych legginsach zdobywa górskie szczyty. Miło podróżować z Yanet po świecie. Choćby palcem po ekranie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska