Ania Gadea – latynoska krew

2017-08-10
Ania Gadea – latynoska krew

Niezależnie od tego, czy u kobiet w pierwszej kolejności zwracasz uwagę na piersi czy pośladki, Ania z pewnością ci się spodoba!

Ta dziewczyna o dość swojsko brzmiącym imieniu nie pochodzi z Polski – przyszła na świat 27 lat temu w Peru. To jedna z tych kobiet, w przypadku których wybranie odpowiednich zdjęć do galerii nie należy do łatwych zadań – jest ich po prostu zbyt dużo! Zrobiliśmy jednak co w naszej mocy – zobaczcie, jak panna Gadea prezentuje się na fotkach:

 

 

Pochodząca z Peru modelka została przez naturę obdarzona kształtami, dzięki którym mogłaby z powodzeniem startować we wspominanym ostatnio przez nas konkursie Miss Bum Bum, którego zadaniem jest wyłonienie kobiety z najpiękniejszymi pośladkami. Urodę Ani dostrzegli także nasi koledzy po fachu z meksykańskiej edycji PLAYBOYA – w numerze z października 2016 roku Gadea miała swoją sesję jako Playmate, a w wydaniu ze stycznia 2017 zagościła – wraz z Jamilą Wardknott, Jeni Summers i Veronicą Flores – na okładce magazynu.

 

 

Panna Gadea dobre wyniki osiąga również w mediach społecznościowych – jej profil na Instagramie jest obserwowany przez niemal 280 tysięcy użytkowników tego portalu.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska