Meksykańskie naturystki na Instagramie

2017-08-11
Meksykańskie naturystki na Instagramie

Niby nie można pokazywać nagości na Instagramie. To nie do końca prawda. Zdecydowanie można na tyle, żeby oku zrobiło się miło.

 

Naturyzm to praktykowanie nagości po to, by zbliżyć się do natury. Czyli zgodnie z nazwą. Na swój sposób przypomina to niedawne hasło Coopera Hefnera i amerykańskiego PLAYBOYA „Nagość jest naturalna” („Naked is natural”) – z nim na ustach Amerykanie wrócili do pokazywania nagości w magazynie.

 

Nagość jest naturalna – z naszej strony zgoda. Poza tym nagość czyni człowieka szczęśliwym. Ale nie zapominajmy, że jest ona także wyjątkowo przyjemna dla oka! I wydaje nam się, że sami naturyści dobrze o tym wiedzą.

 

Wywodząca się z Meksyku grupa golasów z zamiłowania postanowiła zamanifestować swoje poglądy na Instagramie. A „zamanifestować poglądy” znaczy w tym przypadku „pokazać trochę ciała”. I to zdjęcia z instagramowego profilu Get Naked Mexico pokazujemy wam w waszej galerii. Więcej znajdziecie na Instagramie. Bez obaw – kobiety przeważają bez dwóch zdań!

 

A przy okazji golasów – można ich spotkać nie tylko na takich plażach jak ta w Chałupach. Pamiętacie pierwszy park dla nudystów w Paryżu?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska