Livia Gullo – brazylijskie marzenie

2017-08-14
Livia Gullo – brazylijskie marzenie

Są takie dziewczyny, których zdjęcia można oglądać w nieskończoność. Niezbyt ich wiele, ale istnieją. I Livia Gullo zdecydowanie do nich należy.

 

Ciało jak marzenie. Patrzysz na pierwsze zdjęcie na jej Instagramie (liczącym sobie w momencie gdy piszemy te słowa 873 tys. obserwujących) i myślisz: – WOW! Patrzysz na drugie: – Niemożliwe! I oglądasz wszystkie po kolei, bo trudno ci się oderwać. To takie cuda natury jak ciało Livii faceci oglądają na Instagramie chętniej niż cokolwiek innego.

 

Kim jest ta cudowna dziewczyna? Modelką oczywiście. Jest Brazylijką, ale w jej żyłach płynie także krew włoska i... japońska. Niecodzienne połączenie dało mieszankę wybuchową! Latynoska gorąca krew i kształty, włoska bujność i japońska niewinność w jednej osobie? To właśnie Livia.

 

Dziewczyna chyba niczym nie interesuje się tak jak sportem, a w szczególności piłką nożną. Kibicuje ile może, zwłaszcza FC Barcelonie. Nietrudno zresztą domyślić się tego po samych zdjęciach – często z piłką, często w koszulce katalońskiego klubu obciskającej ponętne piersi. Jej internetowe galerie często są opatrzone właśnie nagłówkami w stylu: "Najsekowniejsza fanka Barcelony". Nic dziwnego. Możliwe, że kataloński klub – mimo że ma miłośniczki na całym świecie – rzeczywiście nie posiada seksowniejszej kibicki.

 

Nie przedłużamy więc, a wy po prostu patrzcie! A kiedy skończycie (o ile to w ogóle możliwe) zajrzyjcie jeszcze do galerii innej dziewczyny, która ma coś wspólnego z piłką nożną: Wiktorii Łopyriewej. A jeśli lubicie Brazylijki, przyjrzyjcie się kandydatkom do zdobycia tytułu Miss Bum Bum 2017.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska