Strona zawiera materiały przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich
Warunki korzystania ze strony oraz polityka prywatności.
2017-08-18
Sandra Kubicka – video PLAYBOYA

Jedna z najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiet świata – tak przedstawiamy ją we wrześniowym PLAYBOYU. I wiecie co? Nie przesadzamy. Upewnijcie się o tym, oglądając ten film!

 

Sesję Sandry Kubickiej zobaczycie we wrześniowym numerze magazynu PLAYBOY. Nie zaniedbajcie tego, bo szkoda by było. Sesja wyszła nam bardzo dobrze, a Sandra jest zjawiskowa! Tyle wam powiemy, reszta czeka w kioskach i na sklep.marquard.pl! A tutaj macie film.

 

Sandra wyjechała do Stanów Zjednoczonych z rodzinnej Łodzi w 2008 roku razem z rodziną. Jako 13-latka została zatrudniona w jednej z największych agencji modelek na świecie – NEXT Model Management, a dziś ma 22 lata i jest prawdziwą modelingową sławą! Już dawno podbiła Amerykę, trafiając na dziesiątki okładek magazynów i do wielu teledysków czy reklam. A że 22 lata to przecież mało – jeszcze bardzo wiele przed nią! Teraz zaliczyła sesję do polskiego PLAYBOYA, z czego się bardzo cieszymy.

 

Na pytanie PLAYBOYA o to czy w nawale obowiązków Sandra ma trochę czasu na chłopaka odpowiada okrągłymi słowami. – Nie mam tyle czasu na życie prywatne, ile chciałabym mieć. Niestety w życiu jest tak, że nie możemy mieć wszystkiego. Coś za coś – mówi nam modelka. Ze swojej strony życzymy szczęścia! I Sandrze, w znalezieniu swojego playboya i wam wszystkim, jeśli zdarzyłoby wam się kiedyś ją spotkać!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska