Dziewczyny z Instagrama: Anna Sophia Berglund

2016-07-26
Dziewczyny z Instagrama: Anna Sophia Berglund

Dziś imieniny Anny, wiec musi być Anna. I to nie byle jaka, Anna Sophia Berglund to nasza Playmate ze stycznia 2011 roku. Można zatem powiedzieć, że Ania jest dla nas jak rodzina. Takie bardzo dalekie kuzynostwo, które od czasu do czasu wypada przytulić.

ASB, prawie jak ABS. Trzeba oddać, że gdy widzimy seksowną miss, przydałby się nam jakiś automatyczny system hamowania, sam ręczny mógłby nie wystarczyć. Oczywiście myślimy i trzymamy się wyłącznie tematyki motoryzacyjnej. A skoro o tej mowa, pani Berglund, w tym roku obchodziła 30 urodziny czyli, tytułowanie per “pani” nie powinno jej specjalnie ubliżać, rozpoczynała karierę modelki w firmie zajmującej się marketingiem sporotowo-motoryzacyjnym.

 

Wtedy używała jeszcze tylko swojego drugiego imienia, ale jak sama przyznała, to nie było to. W pełni się z tym zgadzamy, gdyby nie piękne pierwsze imię Anna, wstęp traciłby kompletnie na znaczeniu, a autor musiał by poświęcić kolejne godziny “ciężkiej” pracy, na szukanie jubilatki pasującej do tej kolumny. Dodatkowo, naszej miss gratulujemy, pomimo upływu “tylu” wiosen, tak świetnie się trzymać, nie jednak żona powinna brać przykład.

 

Gadka-szmatka na bok, przejdźmy do konkretów, a te zawierają się w niezwykłych liczbach, zaczynając od góry: 91-64-91, choć jak widać od której strony byśmy nie zaczęli, będzie dobrze.Ale, ale Anna to nie tylko wspaniałe krągłości, Miss Stycznia jest również absolwentką renomowanego uniwersytetu UCLA na wydziale Teatrologia. Czyli porozmawiać też można.

 

Nasza “seksbomba” urodziła się w słonecznej Kalifornii, dokładnie w miejscowości San Pedro, choć jak słychać po nazwisku ma skandynawskie korzenie. Swego czasu narobiła w okół siebie sporo hałasu. Po tym jak jej przyjaciółka, Crystal Harris, uciekła nieomal z przed ołtarza Hugh Hefnerowi, to właśnie w jej ramionach szef PLAYBOYA szukał ukojenia. Powiedzmy sobie szczerze, nie dziwimy się Hefowi, zapewne nie jeden pan marzyłby, aby taka niewiasta otarła mu łezkę po zawodzie miłosnym.


PS Oczywiście od całej redakcji PLAYBOYA, składamy najserdeczniejsze życzenia imieninowe wszystkim Annom. Jeśli któraś z Was dorównuje urodą bohaterce naszej galerii , będzie nam bardzo miło jeśli obdarujecie nas swoimi zdjęciami, na adres: playmates@playboy.pl

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska