Dziewczyny z Instagrama: Kyra Santoro

Dziewczyny z Instagrama: Kyra Santoro

Naszą pierwszą „Dziewczyną z Instagrama” była Polka - czas więc dla odmiany przenieść się za ocean! Przed Wami modelka Kyra Santoro.

„Dziewczyny z Instagrama” to nowy cykl na naszej stronie, w którym prezentujemy zdjęcia kobiet, którym udało się zwrócić na siebie naszą uwagę – pierwszą z nich była polska modelka Ola Kowal, której galerię zdjęć możecie obejrzeć klikając TUTAJ.

 

Kyra Santoro to 22-letnia Kalifornijka, której pomimo młodego wieku udało się zgromadzić całkiem spore grono wielbicieli - głównie na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 854 tysiące użytkowników. Na Facebooku oraz Twitterze jest to odpowiednio 37 i 17 tysięcy. Kyra szczególnie upodobała sobie sesje w kostiumach kąpielowych, co jest zdecydowanie strzałem w dziesiątkę – patrząc na jej naturalne warunki, wydaje się być do tego stworzona.

 

Uroda panny Santoro z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy w swoich osobistych rankingach najpiękniejszych kobiet stawiają wysoko Emily Ratajkowski - na niektórych zdjęciach młoda Amerykanka jest niezwykle podobna do gwiazdy teledysku Blurred Lines.

 

 

Pozowanie w kostiumach kąpielowych to nie jedyne zajęcie w życiu młodej modelki. Kyra swój wolny czas lubi spędzać w aktywny sposób: jeździ na rowerze, deskorolce oraz poskramia fale na desce surfingowej. A jeśli zdjęcia Wam nie wystarczają, polecamy rzucić okiem na ten film (zwłaszcza od 15. sekundy):

 

 

 

Zachęcamy oczywiście do zapoznania się z innymi dziewczynami, odnalezionymi przez nas na Instagramie - należą do nich również między innymi Ola Kowal, Sahara Ray oraz Anna Sophia Berglund.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska