Sahara Ray: gorące imię, gorąca dziewczyna

Sahara Ray: gorące imię, gorąca dziewczyna

Sahara Ray, dziewczyna gorąca jak pustynia. Trudno policzyć ilu dziennikarzy użyło już tego chwytliwego hasła. A jeszcze trudniej mieć im to za złe. Greps nie tylko jest poręczny, ale i nie mija się z prawdą.

Gdzie Sahara spędziła dzieciństwo? Nad oceanem. Nie, nie w jednym z miast położonych nad oceanem, ale dosłownie – nad samym oceanem. Na plaży. Ojcem Sahary jest nie byle kto, bo Tony Ray. Dla nas w Polsce jego nazwisko może się wydawać anonimowe, ale uwierzcie, że w Stanach nie jest. Tony Ray jest żywą legendą surfingu, jednym z największych surferów wszech czasów. Jego córka urodziła się w Australii, dorastała w Santa Cruz w Kalifornii, a każdą zimę spędzała razem z ojcem na Hawajach, gdzie, jak wiadomo, znajduje się mekka surferów. Tata sunął po falach, a Sahara czekała na plaży i zapewne dobrze się w tym czasie bawiła.

Zamiłowanie do plaż musiało zostać w Saharze na zawsze. I zostało. Nie chodzi tylko o to, że modelka często pozuje w strojach kąpielowych – to nic dziwnego, właśnie tym zajmują się modelki. Sahara poszła o krok dalej i projektuje własne stroje. Marka jest łatwa do zapamiętania – Sahara Ray Swim.

Poza plażą i kostiumami kąpielowymi Sahara lubi miłych ludzi, czerwoną szminkę, piosenki Taylor Swift (jak sama twierdzi nawet bardziej niż powinna...) i Jamesa Joyce'a. Chętnie napije się też whiskey, zwłaszcza z odważnym kolesiem w typie surfera. Jacyś chętni?

Profil Sahary Ray obserwuje na Instagramie zawrotna liczba 1,2 mln osób. Zawrotna, ale z drugiej strony daleka od rekordowej – w tej materii modelka na pewno mogłaby osiągnąć dużo więcej. I – co tu kryć – zapewne osiągnie. Jeśli więc chciałbyś dołączyć do grona obserwujących ją instagramowiczów – nic nie stoi na przeszkodzie. Ale najpierw po prostu zobacz, które zdjęcia Sahary wybraliśmy do naszej galerii. Nie musisz dziękować!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska