Dodatkowe zdjęcia z sesji Sandry Kubickiej

2017-08-22
Dodatkowe zdjęcia z sesji Sandry Kubickiej

Jej z każdym dniem większa kariera w Stanach Zjednoczonych wcale nas nie dziwi. A już tym bardziej odkąd sami zrobiliśmy jej zdjęcia. Sandra Kubicka to dziewczyna, która zapada w pamięć na długo. I tak samo będzie z naszą sesją.

 

Sandrę Kubicką w całej okazałości możecie oglądać we wrześniowym numerze PLAYBOYA. I, nie chwaląc się, to jedna z tych sesji, których lepiej nie przegapić. We wstępie napisaliśmy, że ta dziewczyna to w tej chwili jedna z najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiet świata. Odważne stwierdzenie? Cóż, jesteśmy gotowi je podtrzymać.

 

Powyżej w galerii mały dodatek. Albo zajawka, jeśli papierowego PLAYBOYA jeszcze nie widzieliście. Trochę mniej negliżu, ale seksu tyle samo!

 

Sandra ma 22 lata, a kontrakt z NEXT Model Management podpisała mając ich zaledwie 13. Fachowcy już wtedy dostrzegli w niej to, co teraz widać gołym okiem! Ta wychowana w Łodzi dziewczyna pojawiła się już na okładkach dziesiątków magazynów na całym świecie. O reklamach czy teledyskach nawet nie ma co wspominać.

 

Trzeba jednak przyznać, że uroda (choć najważniejsza!) to nie wszystko. Ta dziewczyna naprawdę ciężko pracuje! Od rana do nocy na sesjach, niemal każdego dnia, często w najróżniejszych zakątkach świata. Na pytanie PLAYBOYA, ile miast odwiedziła w ostatnim miesiącu, odpowiedziała: "Mój ostatni miesiąc to Miami, Savannah, Nowy Jork, Warszawa, Mykonos, Ibiza."

 

A jeśli już dokładnie obejrzycie zdjęcia w naszej galerii, przypominamy też o filmie, który nakręciliśmy podczas sesji. W nim też dużo się dzieje!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska