Stephanie Lovato – dziewczyna z siłowni

2017-08-29
Stephanie Lovato – dziewczyna z siłowni

Jedni uwielbiają chodzić na siłownię, dla innych to zło konieczne, a jeszcze innych nigdy nie da się do tego zmusić. Ale wystarczy, że na siłownię zawita Stephanie Lovato i gwarantujemy, że wszyscy faceci w okolicy nagle nabierają ochoty na ćwiczenia.

 

Stephanie Lovato urodziła się w Toronto w Kanadzie i zajmuje się... ćwiczeniem swojego ciała. – Ale jak to? – zapytacie – Tylko tyle? No nie, oczywiście poza samym ćwiczeniem, Stephanie zajmuje się także motywowaniem ludzi w mediach społecznościowych. A na nasze męskie szczęście, najlepiej motywować ich pokazując swoje piękne, zadbane i wysportowane ciało.

 

Podobno każdy facet w ramach kolekcjonowania doświadczeń powinien spróbować seksu z dziewczyną silniejszą od siebie. Z taką, od której poczuje się fizycznie słabszy. Nie wiemy czy rzeczywiście każdy powinien to zrobić, ale jeśli mielibyście ochotę to panna Lovato wydaje się idealną kandydatką.

 

Dziewczyna od najmłodszych lat żyła na sportowo i zawsze wydawało się naturalne, że wybierze także sportową ścieżkę kariery. I wybrała: w tym kierunku się kształciła, aż w końcu została trenerką personalną. Szło jej bardzo dobrze, ale w końcu podjęła ważną decyzję i przeniosła swoją działalność do internetu.

 

Lubicie sportowe dziewczyny? Jeśli tak, przypomnijcie sobie jeszcze galerie Sylwii Szostak i Lauren Drain Kagan!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska