2017-08-30
W obiektywie Mike'a Matosa

Dobry fotograf musi mieć oko, które dostrzega nieoczywiste rzeczy. Ten jest według nas naprawdę dobry! I – no właśnie! – dostrzega nieoczywiste rzeczy. A poza tym wybiera piękne modelki.

 

Mike Matos to nowojorski fotograf, o którym nie wiadomo zbyt wiele. Bo i po co ma być wiadomo? W końcu facet jest bystrym i utalentowanym fotografem. Nie musi zbyt wiele mówić. Wie, że za niego powinny przemawiać zdjęcia.

 

I przemawiają, przynajmniej do nas. To nowoczesne prace, pokazujące wszystkie te niedoskonałości, których jeszcze parę lat temu raczej się na zdjęciach nie pokazywało. A wiecie co robią z nami „niedoskonałości” tych wszystkich niemal idealnych nowojorskich modelek? Jeszcze bardziej nas kręcą!

 

Wybierając drogę kariery, Matos dobrze wiedział co robi. W końcu ile możecie sobie wyobrazić lepszych zawodów od fotografa, który fotografuje piękne kobiety. A taka jest specjalizacja Mike'a, o czym łatwo się przekonać, gdy tylko rzucić okiem na jego stronę internetową czy Instagram. Naprawdę mieliśmy z czego wybierać!

 

A jeśli mielibyśmy mieć jakieś życzenia to chętnie zobaczylibyśmy w obiektywie Matosa takie dziewczyny jak Sahara Ray czy... Sandra Kubicka. Co wy na to?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska